5 urodziny

15.12.2021

5 urodziny

MOOQ obchodzi w tym roku 5 urodziny, właściwie obchodzimy je już od paru miesięcy, ale pierwszy raz chwalimy się tym przed Wami.

To było 5 bardzo intensywnych lat. Jednak kiedy to, co się robi jest pasją, to nic tak nie cieszy jak dynamiczny rozwój, a właśnie tego od jakiegoś czasu doświadczamy.

Od początku było intensywnie i rozwojowo, ale to w zeszłym pandemicznym roku urośliśmy o 25% r/r. Zresztą kiedy zaczęła się pandemia, dość szybko uruchomiliśmy bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców i były to czasem niesamowite i inspirujące biznesowe spotkania. Cieszymy się, że być może komuś pomogliśmy w tym kryzysowym czasie.

W tym roku, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, urośniemy o prawie 100%! Nawet w najśmielszych snach nie marzyłem o takich liczbach. 🍾

W ciągu tych pięciu lat weszliśmy na rynki zagraniczne – zaczęliśmy realizować prace dla firm z Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, ale także z Danii, Czech, czy Chin (dlatego nasza strona jest dostępna m.in. w chińskiej wersji językowej). 😊

Podpisaliśmy umowy z największym markami w swoich kategoriach – takich jak Dr.Max, Pfleiderer, Sendero, sieć hoteli B&B, czy Bank Gospodarstwa Krajowego. Tworzyliśmy również marki od zera i pracowaliśmy z małymi, innowacyjnymi firmami.

Przez te lata pracowaliśmy nad tak ciekawymi projektami, jak innowacje w medycynie, podróżach, dobrach wirtualnych, badaniach i tematach związanych z eko-marketingiem. Skuteczne strategie i kampanie, świetny design i trafna komunikacja kryzysowa. Wiadomo, że nie o wszystkim możemy mówić, ale naprawdę z wielu rzeczy jesteśmy dumni. Zostaliśmy także kilkukrotnie wyróżnieni za swoje prace.

Zaprojektowaliśmy m.in. ponad 100 okładek dla książek, które można kupić na całym świecie. Można było poczuć się jak dziecko, kiedy trzeba było pracować nad okładką do „Podróży do wnętrza ziemi” Juliusza Verne’a. 💪

Nie będę już wspominał o niezliczonych konferencjach, warsztatach, czy godzinach spędzonych na szkoleniach. Od paru lat zaangażowałem się także w prowadzenie szkoleń i warsztatów marketingowych. Taki rodzaj pracy również daje ogromną satysfakcję i pozwala na poznawanie fantastycznych ludzi.

Jakie plany na przyszłość? Jeszcze więcej zagranicy – projektów dla rynków zagranicznych i zagranicznych marek pracujących na rynku polskim. Jednak przede wszystkim stawiamy na rozwój na naszym polskim rynku i pracę dla polskich marek. Rozwijamy się zarówno pod kątem wiedzy, jak i biznesu. Strategia rozpisana na najbliższe lata bardzo dobrze się sprawdza i już nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć jej efekty.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów: klientom, partnerom, pracownikom. Bez Was to wszystko nie wydarzyłoby się, a wiem, że przed nami jeszcze więcej.

Jak to napisał nam jeden z klientów: MOOQ MÓGŁ. 😊😊😊

Michał

Kontakt

MOOQ Sp. z o.o.

Ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław

NIP: 8952156481
REGON: 368161181