Kim jesteśmy?
Czym się zajmujemy?

Jesteśmy agencją marketingową, którą interesuje przede wszystkim skuteczność. Dobieramy odpowiednie narzędzia, mamy pierwszorzędne pomysły, wiedzę o konsumentach oraz rozległe doświadczenia strategiczno-analityczne. Przede wszystkim jednak dbamy o to, aby nasi klienci zarabiali i realizowali swoje cele marketingowe.

Jesteśmy agencją marketingową, która kładzie duży nacisk na skuteczne strategie. Wierzymy, że tylko przemyślane i odpowiednio zaplanowane działania mogą skutecznie realizować cele biznesowe naszych klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie i kompetencje na wielu płaszczyznach od public relations, poprzez branding czy marketing efektywnościowy. Pracowaliśmy zarówno dla start-upów, jak i dużych korporacji.

Jesteśmy agencją marketingową, która dąży przede wszystkim do skuteczności działań. Zależy nam na EFEKTYWNOŚCI działań. Lubimy wyzwania, które wymagają EFEKTOWNOŚCI.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia uznanych specjalistów, którzy niejednokrotnie wygrywali prestiżowe konkursy branżowe takie jak: Effie, Kreatura i KTR.

Zgłaszając do nas realizację Twojego projektu, możesz liczyć na pełen profesjonalizm uznanych specjalistów. Skorzystamy z ich talentów i wspólnie wykonamy audyt, stworzymy markę, przygotujemy kampanię i zadziwimy Ciebie….ba! A co tam! Może nawet i cały świat!

Jesteśmy MOOQ – Think & Make.

O nas
<span>Audyty</span> <span>Badania</span> <span>Analizy</span>

Audyty Badania Analizy

Przeprowadzimy audyty marketingowe i zweryfikujemy powodzenie Twojego biznesu. Przeanalizujemy rynek, preferencje i zachowania klientów, sprawdzimy, a także zbadamy konkurencję, oceniając ich poziom skuteczności i efektywności. Pomożemy Ci znaleźć wyróżnik Twojej firmy. Na podstawie obszernych badań i analiz stworzymy plan działań marketingowych i pokażemy Ci, jakie działania należy podjąć, aby zrealizować Twój pomysł.

Strategie marketingowe

Strategie marketingowe

Zidentyfikujemy wszystkich odbiorców Twojego biznesu, poznasz konkurencję oraz cele marketingowe. Pokażemy Ci, jak się wyróżnić na rynku. Pomożemy w efektywnej komunikacji z Twoimi klientami oraz zidentyfikujemy narzędzia, za pomocą których skutecznie do nich dotrzesz! Tworzymy strategie zarówno dla klientów indywidualnych, firm, a także osób publicznych.

Opracowanie produktów i service design

Opracowanie produktów i service design

Na pierwszym miejscu stawiamy na doświadczenie klienta i świeżym okiem spojrzymy na Twój produkt/ usługę. Pracujemy, używając skutecznego narzędzia Design Thinking, dzięki któremu dowiesz się, jak niebanalnie myśleć o biznesie. Działamy projektowo, wykorzystując wiedzę z różnych dziedzin. Dobry plan i projekt to podstawa. Przyspieszymy Twoją drogę do sukcesu!

Design i kreacja

Design i kreacja

,,Jak Cię widzą, tak Cię piszą’’ , dlatego w tworzeniu projektów stawiamy nie tylko na efektowność, ale także na skuteczność kreacji. Nie odżegnujemy się od najnowszych trendów i wiemy, jaki wizerunek powinna przyjąć Twoja marka. Wymyślimy key visual produktów/usługi, wykreujemy logotyp i brandbook, opracujemy materiały reklamowe, zaprojektujemy opakowanie, zajmiemy się animacją oraz projektem gadżetów firmowych.

Public relations

Public relations

Dobre wrażenie jest tylko jedno. Zadbamy o pozytywny wizerunek Twojego produktu lub marki. Za pomocą odpowiednich narzędzi dotrzemy do Twoich odbiorców i opracujemy plan komunikacji. Stworzymy dedykowaną bazę mediów i utrzymamy kontakt z mediami. Przygotujemy plan PR kryzysowego i zadziałamy, gdy będziesz go potrzebował.

<span>Influencer marketing</span> <span>Social media</span> <span>Content marketing</span>

Influencer marketing Social media Content marketing

Opracowujemy skuteczną promocję i kampanię w social media. Dobierzemy odpowiednie narzędzia i kanały oraz sprawimy, że ,,lajki’’ nie tylko będą dobrze wyglądały na Twoim fanpage’u, ale przede wszystkim przełożą się na wzrost sprzedaży Twojego produktu czy usługi. Strategicznie podejdziemy do każdego z tych zadań i stworzymy teksty, które pochłania się jednym tchem. Współpracujemy z influencerami i skutecznie pokierujemy Twoją marką w sieci.

Marketing efektywnościowy

Marketing efektywnościowy

Opracowujemy działania, które zachęcą Twoich odbiorców do większej aktywności. Przekonamy ich do tego, że warto inwestować w Twój projekt. Interesują nas liczby, dlatego opieramy się na twardych danych, które doprowadzą Cię do celu. Dzięki nam każda złotówka wydana na reklamę będzie skuteczna! Podniesiemy efektywność Twojego biznesu.

Event marketing

Event marketing

Zorganizujemy wydarzenie, które wzmocni Twoja pozycję na rynku i na najwyższy poziom wprowadzi doświadczenie uczestników. Za pomocą event marketingu przedstawimy lub utrwalimy wizerunek Twojej marki lub produktu. Zaprezentujemy oryginalne pomysły, zadbamy o logistykę i sprawimy, że Twój event zostanie zapamiętany na bardzo długi czas. Nasz scenariusz Cię zaskoczy!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

Wychodzimy z założenia, że nasze wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne powinno ujrzeć światło dzienne. Nie chowamy wiedzy do szuflady. Chcemy inspirować, ale przede wszystkim edukować. W naszej ofercie znajdują się szkolenia i warsztaty z wielu dziedzin. Wszystkie kroimy na miarę indywidualnych potrzeb klientów…a na potrzebach znamy się jak nikt inny!

Szkolenia

Stworzyliśmy MOOQ ACADEMY z myślą o potrzebie przekazywania wiedzy praktycznej, opartej o mocne podstawy teoretyczne. Wiemy, że robimy to dobrze i dlatego cały czas rozwijamy naszą ofertę. 

 

Przykładowa tematyka szkoleń:

      ·  Budowania strategii marki i komunikacji marki

      ·  Działania w social media

      ·  Design thinking/Service design

      ·  Employer branding

      ·  Personal branding

Jak wyglądają nasze szkolenia?

Zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Na podstawie rozmowy z klientem sugerujemy zakres i cele szkolenia – wspólnie tworzymy strategię korzystamy z nowoczesnych metod nauczania.

 

Co nas wyróżnia?

      ·  indywidualne podejście do klienta

      ·  wiedza oparta na praktyce/ know-how

      ·  doradztwo biznesowe uwzlędnione w szkoleniu

      ·  sprawdzone narzędzia

      ·  nastawienie na cel

 

Poszerz swoje kompetencje z MOOQ ACADEMY!

Chciałbyś odbyć u nas szkolenie? Skontaktuj się z nami

W branży marketingowej od ponad 12 lat. Współpracował w zakresie badań i strategii marketingowych z największymi polskimi i zagranicznymi markami. Jako główny analityk portalu Nasza Klasa odpowiadał za zdobywanie i gromadzenie informacji o użytkownikach portalu oraz analizy marketingowe. Związany z firmą Added Value (aktualnie KANTAR), największą agencją strategiczną na świecie. Pracował także z polskimi agencjami, podczas pracy w jednej z nich uzyskał nagrodę magazynu Media&Marketing za najlepiej oceniany dział strategii w Polsce wśród agencji nie-sieciowych.
Autor i współautor wielu publikacji, m.in. raportów strategicznych IAB. Prelegent na wielu konferencjach branżowych oraz prowadzący szkolenia z zakresu wiedzy marketingowej. Jeden z niewielu polskich ekspertów w dziedzinie marketing intelligence. Wykładowca akademicki.

Michał Pawlik - CEO

Kontakt

MOOQ Sp. z o.o.

Ul. Rynek 60/2
50-116 Wrocław

NIP: 8952156481
REGON: 368161181